O nas


Zapraszamy do naszego ośrodka Ostoja Stara Baśń położonego w malowniczej wsi Kosewo koło Mrągowa. Posiadamy szeroką bazę noclegową: nowoczesne domki letniskowe, przytulne pokoje w pensjonacie nad jeziorem, a dla miłośników obcowania z naturą przyczepy campingowe oraz pole namiotowe. Ośrodek posiada własną piaszczystą plaże, z łagodnym zejściem do wody I klasy czystości. Łagodne wejście do wody zapewni wspaniałą zabawę szczególnie dla najmłodszych miłośników pluskania. W przyjemnej atmosferze i bliskości natury można zjeść domowy posiłek nad samym jeziorem. Po posiłku zawsze można spalić kalorie wypoczywając w aktywny sposób tj. wypożyczając sprzęt wodny (kajaki, rowerki wodne, łódki) lub zagrać na boisku w siatkówkę. Dla miłośników wędkowania mamy kilka pomostów, gdzie w spokoju będą mogli oddać się swojemu hobby.
Dużym atutem jest lokalizacja ośrodka, która daje możliwość odpoczynku w bliskim kontakcie z naturą, a jednocześnie znajduje się w niewielkiej odległości do największych atrakcyji turystycznych na mazurach m.in. miasteczko Westernowe w Mrągowie, żeglarska stolica Polski jaką są Mikołajki, Sanktuarium Maryjne w Świętej Lipce, ferma jeleniowatych, kwatera wojenna Adolfa Hitlera – Wilczy Szaniec w Gierłoży to tylko kilka nielicznych atrakcji jakie można znaleść na mazurach.Regulamin

 1. Na terenie Campingu znajdują się:
  1. Punkt poboru wody zimnej (do picia tylko po przegotowaniu)
  2. Sanitariaty (WC, umywalnia, prysznic z ciepłą wodą)
 2. Po przybyciu na Camping obowiązuje zgłoszenie się do Recepcji w celu dokonania formalności meldunkowych, oraz opłaty zgodnie z cennikiem. Opłaty za niewykorzystany pobyt nie są zwracane.
 3. Doba pobytowa rozpoczyna się o godz. 15:00 i kończy o godz. 11:00 dnia następnego.
 4. W godzinach 22:00 do 6:00 od poniedziałku do czwartku, oraz od 23:00 do 6:00 od piątku do niedzieli OBOWIĄZUJE CISZA NOCNA. W tym czasie na terenie Campingu mogą przebywać jedynie osoby tu zameldowane.
 5. Przebywanie na pomostach w godzinach od 23:00 do 6:00 jest niedozwolone.
 6. Na terenie Campingu zabrania się rozpalania ognisk. Można je rozpalić w miejscu do tego wyznaczonym, w uzgodnieniu z Kierownikiem Campingu. Zabrania się samowolnego pozyskiwania drewna z terenu Campingu i pobliskiego lasu.
 7. Prosimy o zachowanie ciszy, porządku i przestrzegania niniejszego Regulaminu. Osoby zakłócające spokój i utrudniające wypoczynek będą wypraszane z terenu Campingu niezależnie od ewentualnego skierowania sprawy na drogę postępowania o wykroczeniach.
 8. Osoby, które dopuściły się dewastacji i uszkodzeń sprzętu i urządzeń ponoszą odpowiedzialność materialną za szkody.

ŻYCZYMY MIŁEGO POBYTU I WYPOCZYNKU

Kierownik Campingu